
Modelis LG No Lucky Miner kalnrūpniecība scrypt Algoritms ar maksimālo hashrate 11 MH/s ja enerģijas patēriņš ir 12W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.69 |
| Elektrība | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Peļņa | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.51 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Ražotājs | Lucky Miner |
| Modelis | LG |
| Zināms arī kā | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Izdaliet | May 2026 |
| Izmērs | 109 x 99 x 45mm |
| Svars | 370G |
| Trokšņa līmenis | 38db |
| Power | 12W |
| Saskarne | WiFi 2.4G |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |